Aktuality

V prodeji 13% Valentýnský speciál

 

Oslavte s námi lásku k pivu naším Jarošovským Valentýnským speciálem.

Stylově jej lze zařadit do piv stylu American Amber Ale. Receptura obsahuje tři druhy sladů, dávající pivu krásnou jantarovou barvu. Pivo je vařeno infuzí s trojím chmelením za použití amerických chmelů Cascade a Crystal. Ve vůni ucítíte ovocně-květinové a sladové tóny doprovázené lehkou vůní karamele. V chuti očekávejte střední říz a jemně chmelově kořeněnou hořkostí, podpořenou mandarinkovou chutí a v závěru přecházející do citrusových tónů.

_DSC9658_2

I Vy můžete Jarošovskému pivovaru pomoci v rozvoji

Rádi byste pomohli Jarošovskému pivovaru v rozvoji? Rozhodli jsme se vyzkoušet tento moderní způsob financování (crowfunding), kdy každý z Vás má možnost zainvestovat do rozvoje našeho/vašeho pivovaru. Odpovědi na nejčastější dotazy na našem YouTube kanále. Zajímají Vás další informace? Více o možnosti investice zde:  https://fingood.cz/cs/projekty/

 

Jarošovská Adventní 14%

Jarošovská Adventní 14% je spodně kvašený světlý ležák s přídavkem místního medu. „Zaujme vůně sladu a chmele Kazbek a jeho velmi lehký citrusový tón. Po napití si vychutnáte vyšší plnost piva se středním řízem a díky přidanému medu je jeho hořkost příjemně zjemnělá a doznívající v jemném medovém tónu,” uvádí Milan Esender, vrchní sládek.

Med je ingrediencí, která patří běžně možná spíše do buchet. Přesto jej sládek využil při vaření piva a to hlavně proto, že je úzce spjat s adventním obdobím. A není v tom sám, už v roce 2012 odhalil i někdejší nejmocnější muž světa, Barack Obama, svůj recept na pivo s obsahem medu.

Tento speciál je již v prodeji. Pivo je chmeleno třemi druhy chmele, nefiltrované, nepasterizované.

Uvodni FB Advent

Jarošovský Martin 11% aneb svatomartinský speciál v prodeji od 7. 11.

Započali jsme novou tradici, každý rok chceme z čerstvě sklizeného chmele v areálu pivovaru uvařit speciál věnovaný svatému Martinovi. Ten by měl přijet na bílém koni. Na Slovácku navíc přivaží i pivní speciál Jarošovský Martin 11%. Chuť tohoto speciálu je přímo laděna k svatomartinské huse, ale lze jím spláchnout i obdobné jídla české kuchyně.

Jarošovský Martin 11% je spodně kvašený světlý ležák s vyšší hořkostí. Ve vůni očekávejte sladovou vůni s chmelovými a lehce ovocnými tóny. Použitý chmel z naší sklizně dává pivu vyšší hořkost s pozdějším nástupem, která příjemně doznívá po napití do chmelově kořeněné chuti s podtónem citrusové kůry a to vše doprovázeno středním řízem. Tento speciál ostatně jako všechny naše piva je uvařen dle vlastní receptury připravené vrchním sládkem Milanem Esenderem.

Jarošovský Martin 11% bude v prodeji od čtvrtku 7. listopadu ve firemní prodejně Jarošovského pivovaru, ale také na čepu u všech dobrých hospodských.

Uvodni FB martin

Jarošovský OKTOBERFEST 2019

Jarošovský OKTOBERFEST se koná v den svatého Václava, patrona českého piva. A to přímo v Jarošovském pivovaru. Zahraje cimbálová muzika HARAFICA a rock-beatová kapela SEKEC. Přijďte se pobavit, zazpívat a zatančit si a třeba si dát pivko z tupláku. Na čepu nejen pivní speciály, ale i oblíbená klasika – Jarošovský Jura 11%, Šohaj 14%, Desítka 10% a letos oceněný regionální značkou – Jarošovský Ležák 12%. Programem a pivními soutěžemi provází David Vaculík

Více na našem webu: zde

Jarošovská pšeničná 11% právě v prodeji

Jarošovská pšeničná 11% ode dneška v prodeji

Čas přináší tradice. Jednou z nich je i Jarošovská Pšeničná 11%, ze které sálá obilný základ
a světlý slad. Klíčová je pšenice, která má silné kořeny v naší zemi. Ale naše pivo toho má v sobě daleko víc. Střední až vyšší říz, chuť pšeničného sladu, který přes citrusy přechází do lehce kořeněné chuti hřebíčku, specifickou obilnou vůni, a přes to všechno je hořkost velmi jemná. Neopomenutelné je vyrábění piva infuzním způsobem s trojím chmelením. A výsledkem je jedinečné, nefiltrované a nepasterizované pivo typu Weizen. To je naše pšeničná tradice
v Jarošově.

PSENICNA 11_PLAKAT JPG

 

Jarošovský Ležák 12% je regionální potravinou Zlínského kraje roku 2019

 

Regionální potravina oceňuje ty nejlepší výrobky z každého kraje.

Jarošovský Ležák 12%, na kterého jsme náležitě pyšni – získává značku regionální potravina Zlínského kraje 2019.

O značku je každoročně velký zájem, nejinak tomu bylo i letos. Celkem se přihlásilo 39 výrobců s 138 výrobky. Nejvíce kandidátů bylo v kategorii Alkoholické a nealkoholické nápoje. A my ocenění v této kategorii velmi vážíme. Komisi tvoří zástupci Ministerstva zemědělství ČR, krajského úřadu, Státního zemědělského intervenčního fondu, Státní zemědělské a potravinářské inspekce, Státní veterinární správy, Agrární komory ČR a Potravinářské komory ČR.

Výrobky oceněné značkou Regionální potravina prokazují jedinečnost v porovnání s běžnou produkcí dostupnou na trhu. Ať už se jedná o tradiční recepturu typickou pro daný kraj, originální výrobní postup nebo využití specifické regionální suroviny.

postpotravina

Už zítra otvíráme naše brány Jarošovského pivovaru

Den otevřených dveří v Jarošovském pivovaru. 🍺❤️👏🏻
Program:
10:00 Dj. Bern
12:00 začínají exkurze ve výrobě a minimuzeu (každou hodinu 20 a 20 lidi), poslední v 18:00
12:45 kapela 4 z tanku a psík
14:00 kapela Sekec
Doprovodný program fotokoutek, workshop, malování na obličej a tvarující balónky.
Na čepu 8 druhů piveček.
Moderuje David Vaculík.
Těšíme se na Vás.

A5jpg

Otevírací doba pivovarské prodejny přes Velikonoce

Otevírací doba prodejny přes Velikonoce.

PÁTEK 19. 4. – zavřeno

SOBOTA 20. 4. – 9 -12 hodin

PONDĚLÍ  22. 4. – zavřeno

O víkendu budeme na Velikonočním jarmarku v UH na Masarykově náměstí od 10 do 18 hodin. Na čepu bude Jura 11%, Ležák 12% a Velikonoční IPL 12% a dále budou v prodeji velikonoční balíčky. Těšíme se na Vás.

3786

Jarošovský velikonoční IPL

Velikonoční pivní speciál, který uvařili naši sládci podle moderních trendů vaření ležáků s ovocnými chmely. Nám se zdá, že se velmi vydařil. A můžeme to hodnotit podle prodejů. Dne 11. 4. jsme začali prodávat a v současné chvíli už nám zbývá posledních pár sudů. V PET lahvích a sklech máme zatím pro naše zákazníky dostatek zásob, ale doporučili bychom nakoupit, co nejdříve. Tajnou zásobu máme schovanou na Velikonoční jarmark v Uherském Hradišti.

Více o Jarošovském velikonočním IPLU

Jarošovský Velikonoční 12% je spodně kvašeným světlým ležákem. Zkratka IPL znamená India Pale Lager, tedy pivní styl s vyšším chmelením a chmely typickými pro piva stylu IPA, současně ale vycházející ze způsobu výroby spodně kvašených Ležáků. Jeho receptura obsahuje pouze světlý slad z kroměřížské sladovny. Pivo je vařeno dekokčně s trojím chmelením za použití amerického chmele Mosaic a francouzkého chmele Barbe Rouge. Hlavní kvašení probíhá na spilce s následným dokvašováním v ležáckých tancích. Ve vůni ucítíte výrazné chmelově ovocné tóny. V chuti očekávejte plnější tělo s nižším až středním řízem a s výrazným nástupem ovocné hořkosti. Z ovocných chutí převládá hruška, doplňována chutí angreštu a mandarinky. V závěru chuť doznívá v tónech jahody, maliny a třešní. Za lahodnou chuť ručí vrchní sládek Milan Esender

fb cover2

Jarošovský valentýnský pivní speciál

Jarošovské Valentýnské 13% pivo letos voní po ovoci a květinách, sladové tóny jsou doprovázené lehkou vůní karamele. V chuti si zamilujete plnější tělo s nižším až středním řízem a s jemně chmelově kořeněnou hořkostí. To vše doplňuje mandarinková chuť přecházející do citrusových tónu. Nejlépe chutná vychlazené s milovaným šohajem nebo cérkou. Zakoupíte od 8.2. v pivovarské prodejně a u našich partnerů.

300x600

Získali jsme designového Oskara 2018

Design našich obalů získal Red dot award 2018. Děkujeme agentuře Little Greta a všem, kterým naše Jarošovské pivo chutná a líbí se jim. Vážíme si toho a jsme na toto ocenění náležitě hrdí – věříme, že i Vy spolu s námi. Více se dočtete třeba ve Forbes: http://www.forbes.cz/tvurci-folklorni-etikety-jarosovskeho-piva-ziskali-cenu-red-dot/

Rozšiřujeme výrobu Jarošovského piva

Dne 17. 8. 2018 nám do pivovaru dorazila první várka kvasných tanků. Budeme rozšiřovat výrobní kapacitu, protože Váš zájem překročil možnosti výroby našeho pivovaru. Druhá část technologického zařízení bude od dodavatele dopravena do Jarošova v září. Kapacita výstavu se tím „zvedne“ na 10.000Hl/ročně. Tento plánovaný technologický upgrade byl managementem pivovaru plánován v letech 2019-2020, ale poptávka po výrobcích Jarošovského pivovaru překročila i ta nejoptimistější očekávání.

,,Jsem velmi rád, že se nám podařilo získat úvěr na rozšíření výroby o hodně dříve než jsme plánovali,“ uvedl ředitel pivovaru, Miroslav Harašta. Vysokou poptávku si vysvětluje tím, že výroba striktně dodržuje tradiční postupy řemeslného pivovaru, používá místní suroviny i fortel Hradišťských sládků a pivo prostě místním i turistům chutná. Kvalita je pro pivovar klíčová a proto, než aby urychlovali výrobu, se letos i stalo, že nebyli schopni uspokojit všechny své zákazníky.

Více info na našem facebooku.

Děkujeme všem!!!

 

Velikonoční speciál Jarošovský Dopplebock 18%

Polotmavý Doppelbock je typickým příkladem piva co by tekutého chleba. Bavorská specialita byla poprvé uvařena paulánskými mnichy, kteří pivo konzumovali v období půstu k zasycení, proto jsme se rozhodli uvařit v období velikonočního půstu.  Jedná se o spodně kvašený styl piva s vysokou plností. Chuťově bohatému sladovému tělu dominuje karamelové doznívání s velmi vyváženou jemnou hořkostí. Čtyři druhy speciálních sladů, dlouhá doba ležení – přes 90 dnů, dodávají pivu velmi zakulacenou, jemnou chuť umocněnou vysokým obsahem alkoholu. Toto pivo rozhodně stojí za ochutnání.

7105

Nový filtrovaný Jarošovský Jan 12%

K oslavám 120. výročí narození Jana Antonína Bati jsme uvařili nový produkt nazvaný Jarošovský Jan 12%. Je to poctivý, spodně kvašený ležák českého typu s originální stupňovitostí 12% a jeho unikátností je, že se bude jednat o filtrované pivo – bude to první filtrované pivo z naší produkce. Pivo bude představeno v rámci těchto oslav a pro tuto příležitost jsme ho zabalili do tématické etikety ve tvaru boty. První ochutnávka bude 28. 2. 2018 v Cafe 21 v Uherském Hradišti, kde bude probíhat přednáška a talk show s Dolores Ljiljanou Bata Arambasic, nejstarší vnučkou Jana Antonína Bati. Zakoupit jej můžete od 1. 3. 2018 v pivovarské prodejně a u našich partnerů. A kdo jiný než VY – naši zákazníci – rozhodnete, zda toto pivo zachováme v našem portfoliu.

JarošovskýJanetiketajpg           post-jan

Fotbalisté si užili pivní párty u nás v šalandě

Ve spolupráci s redakcí Dobrého dne s kurýrem jsme hostili vítěze čtenářské soutěže Hvězdná jedenáctka. V pátek si pivní párty užili fotbalisté a fanoušci Jalubí a Topolná, v sobotu poté Mařatice a béčka Strání. Začalo se vyčerpávající exkurzí, pokračovalo pivními soutěžemi a nakonec se zpívala známá píseň Jarošovský pivovar. Samozřejmě po celou dobu se degustovalo to naše Jarošovské a všichni jsme si to náležitě užili, ostatně – mrkněte na fotky a uvidíte. Kdybyste si i vy se svými přáteli chtěli užít takovou pivní party – napište nám!

_antialias_0ff50777-caad-11e7-ba7b-005056ab0011_082b4417ab219e53e860462f90547444 IMG_5144 IMG_5148 IMG_5169 IMG_5190 IMG_5207 IMG_5244 IMG_5319 IMG_5398 IMG_5467 IMG_5484 IMG_5968 IMG_5994 IMG_6001 IMG_6005 IMG_6029 IMG_6034 IMG_6090 IMG_6104 IMG_6177 IMG_6245

Oktoberfest – naše nová IPA – bylo to super ♥

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili – byli jste skvělí. Naši IPU jsme v říjnu představili i proto, že Hodgsonovo October Beer mělo velký vliv na piva stylu India pale. Tipněte si kolik IPY se na čtvrtém Oktoberfestu vypilo a vyhrajte prohlídku v pivovaru s výkladem a tyrkysové tričko z limitované edice – sledujte náš facebook.

IMG_2783 IMG_2786 IMG_2787 IMG_2943IMG_2789 IMG_2790 IMG_2807 IMG_2840 IMG_2844 IMG_2852 IMG_2853 IMG_2865 IMG_2866 IMG_2801 IMG_2868 IMG_2870 IMG_2871 IMG_2872 IMG_2874 IMG_2875 IMG_2876 IMG_2877 IMG_2878IMG_1521 IMG_1523 IMG_1510 IMG_1514 IMG_1515 IMG_1519 IMG_2821

21. 10. 2017 přijďte na IV. Slovácký Oktoberfest

Zveme Vás na již IV. ročník Slováckého Oktoberfestu tentokrát u nás v Jarošovském pivovaru. Těšit se můžete na všechny druhy našeho piva, pivovarský grog, pro chlapáky pivo do tupláku a určitě si dáte dobrá jídla z prasete. Kulturní zážitek nám připraví skvělá kapela Kumpáni a Sekec. Zajištěno je teplé kryté prostředí. Začínáme v 11 hodin a předpokládaný konec ve 22 hodin.

Screenshot - 2_ 10

Ode dneška v prodeji Jarošovský Rochus 16%

Tmavý pivní speciál uvařený na počest sv. Rocha. Pivo je uvařeno klasickou technologií. K výrobě tmavé 16% je pečlivě vybráno pět druhů sladů: světlý plzeňský slad ze sladovny Kroměříž, karamelový vídeňský, bavorský a barevný slad z humnové sladovny Záhlinice. Pivo má karamelovou chuť a aroma po praženém sladu. Použity jsou výhradně místní suroviny.

rochuz16

ZPOPLATNĚNÍ ZÁPŮJČEK

Často se nás ptáte, za kolik půjčujeme zařízení a vybavení, které se obvykle u pivovarů vyskytuje!

TAKŽE:

výčepní zařízení

vratná záloha za výčep: 2.000Kč

zapůjčení na 1 den: 150Kč

zapůjčení na víkend: 250Kč (pátek-pondělí)

za každý další den, například když budete v prodlení s vrácením: 150Kč

zápůjčky jsou možné pouze při zakoupení Jarošovského piva

Dobré zprávy!

Už brzy spouštíme výrobu. Po měsících usilovné práce práce už odpočítáváme poslední dny do zahájení výroby přímo v Jarošově. Jarošovské pivo se tedy vrací do regionu. Děkujeme všem příznivcům i všem, kteří se na spuštění výroby podílejí. Na zdraví!!!