Hradišťské piváky

Hradišťské piváky

 

25. 5. 2019 Hradišťské piváky IV

Zase jsme o rok starší a všichni bez výjimky, včetně našeho pivního festivalu. 🙂 Přijďte si vychutnat Jarošovský Letňák 11%, Jarošovskou Cérku 13% a dalších 8 druhů piv z Jarošovského pivovaru v příjemném prostředí Masarykova náměstí v Uherském Hradišti. K poslechu nám budou hrát skvělé místní kapely SORY, SEKEC, ŠTĚPÁN URBAN (URBN) a HORIZONT. Dáte si nějakou dobrotu z grilu, pečené selátko nebo hamburger. Novinkou, která bude zajímat ženy bude vstup vizážistky Sabiny Klčové o letním líčení a zábava pro naše nejmenší – historické kolotoče.

Více o kapelách:

Odstartuje to Sory, kapela balancující na hraně rocku a folklóru, se svým zemitým hudebním výrazem Jižní Moravy. Potom Sekec, rock-beatová , duchem mladá kapela o počtu 5-ti kousků nejen bavičů, valících se z hradišťského regionu a za pomoci převážně české i slovenské muziky kořenící jakoukoli zábavu. Dále finalista 4. ročníku Česko Slovenská Superstar, Štěpán Urban, který nedávno vydal úspěšný debutový singl a videoklip „Candy“. Na závěr zahraje kapela Horizont, parta z Luhačovic a okolí, která hraje vlastní tvorbu postavenou na tvrdých, přímočarých kytarových riffech opřených o silný, valašský hlas Lukáše Fojtů.

jpgposter

 

26. 5. 2018 proběhne již 3. ročník Hradišťských piváků.

O5ARadeček, Vladimir518 a skvělá zábava na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti.

Přijďte si užít letní počasí (dá-li bůh 🙂 a pivo v Uherském Hradišti. Představíme pivní speciál uvařený pro piváky Jarošovský Letňák 11 % a pivní mojito v koktejlovém stánku.

Po celý den hraje Vážanský Sekec, 19:00  O5 & RADEČEK a 20:30 VLADIMIR 518. Přijďte si poslechnout skvělou hudbu, dát si různé druhy piv a pobavit se.

Moderuje herec Slováckého divadla David Vaculík. Proběhnou oblíbené pivní soutěže o ceny.

Myslíme i na Vaše nejmenší – skákací hrad TITANIC a malování na obličej 14 – 18 hodin.

Mediálním partnerem je rádio Kiss.