Jaká piva vaříme

Jaká piva vaříme

Jarošovský ležák 12%
Stálá produkce. Typický český světlý ležák, který je uvařen tradičním postupem řemeslného pivovaru, pouze z kvalitních místních surovin, jako ostatně všechny naše piva. Má výraznou hořkost, která příjemně doznívá po napití. Nefiltrovaný, nepasterovaný.
obsah alkoholu 5,1 % obj.Jarošovský Šohaj 14%
Stálá produkce. Speciální světlé pivo, pro které byly pečlivě vybrány 4 druhy chmelů. Chmel je dávkován, jak při chmelovaru na varně, tak za studena přímo do ležáckého tanku. Díky studenému chmelení získává pivo charakteristickou vůni a zraje a dostává plnou chlebovou chuť a příjemný říz.
obsah alkoholu 6,0 % obj.Jarošovský Jura 11%
Stálá produkce. Typický český ležák, který je uvařen klasickou technologií v moderní varně. Nefiltrovaný, nepasterovaný.
obsah alkoholu 4,5 % obj.Jarošovská Desítka 10%
Sezónní produkce. Typické světlé pivo,  má jemnou hořkost, která nabádá k dalšímu napití.
obsah alkoholu 4 % obj.Jarošovská APA 13%
Sezónní produkce. Speciální polotmavé svrchně kvašené pivo. Vyznačuje se plnou chutí a květinovo-kořeněným aroma, které mu dodává americký chmel Cascade – ten je přidávám i za studena.
obsah alkoholu 5,6 % obj.Jarošovská IPA 15%
Sezónní produkce – vařena v říjnu k příležitosti Slováckého Oktoberfestu. Je vařeno podle vlastní receptury z 5 druhů sladů a 3 druhů chmele. Vyznačuje se plnou chutí a citrusovým aroma, které mu dodává americký chmel Citra.
obsah alkoholu 6,5 % obj.Jarošovské černé 10%
Sezónní produkce. Typické tmavé pivo. K výrobě tmavé 10% jsou použity 4 druhy sladů. Pivo má karamelovou chuť a vůni.
obsah alkoholu 4 % obj.Jarošovský Rochus 16%
Sezonní produkce – vařeno na podzim na počest sv. Rocha. Speciální tmavé  pivo je chmeleno žateckých chmelem, má karamelovou chuť a aroma po praženém sladu.
obsah alkoholu 6,7 % obj.Jarošovský Joža 13%
Sezónní produkce. Speciální polotmavé pivo. Je vařeno podle vlastní receptury za 4 druhů sladů, čímž získává nádhernou jantarovou barvu. Vyznačuje se plnou chutí a jemných chmelovým aroma.
obsah alkoholu 5,6 % obj.Jarošovská adventní 14%
Sezónní produkce – vařeno k příležitosti adventu. Speciální světlé pivo. V průběhu dozrávání je do piva přidáván studenou cestou pravý včelí med. Díky tomu dochází ke zjemňování chuti a pivo získává lehce medové aroma. Pivo se vyznačuje plností a příjemným řízem.
obsah alkoholu 6,0 % obj.